Hedefimiz

Şirketler için artık "Herkesin elinden gelenin en iyisini yapması" bu hedefleri yakalamak için yeterli bir çözüm olamamaktadır. İlk başta gerekli olan, herkesin ne yapması gerektiğini bilmesidir. Doğru zamanda doğru hizmeti almak bile bir danışmanlık uzmanlığı gerektirir.

Kurum ve kuruluşlara başta yönetim danışmanlığı ve kurumsallaşmaya yönelik tüm eğitim ve danışmanlık hizmetlerini sağlıyoruz. Elite Danışmanlık, oldukça güçlü danışman kadrosuyla fark yaratıyor. Markalaşmayı ve dolayısı ile kurumsallaşmayı hedefleyen işletmeleri sıfırdan ele alarak optimum projeler üretmeyi, bunları hayata geçirmeyi, tüm bu çalışmaları yaparken de işletmenin kendisine tanınan tüm haklardan (teşvik ve destekler vb.) yararlanmasını hedefliyoruz. Markalaşma ile ilgili her adımda aklınıza gelen her soruda bizi ailenizden birini arar gibi arayabilirsiniz.Amacımız; kurum ve kuruluşlarda iş sağlığı ve güvenliği konusunda olası kayıpları önlemek, kazasız, sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamını sağlamak ve yasaların gerektirdiği içimde eksiksiz uygulamaktır. Firmamız; çalışanların iş güvenliği konusunda da farkındalığını sağlayarak işletmelerde verimliliği artırmayı amaç edinmiştir.

Elite Danışmanlık bünyesinde çok sayıda anlaşmalı uzman görev yapmaktadır. Bu uzmanların çoğu Denetçi / Baş Denetçi unvanına sahiptir. IQCERT - UK tarafından verilen Denetçi Sertifikalarımızın yanında, Uzmanlık alanlarımızdan en önemlileri olan İş Güvenliği konusunda ÇASGEM tarafından verilen “İş Güvenliği Uzmanlık Sertifikalarımız A, B, C sınıfı İş Güvenlik Uzmanlığı Belgelerimiz”, Çevre Danışmanlık Firması olarak; IQCERT - UK Çevre Güvenliği Yeterlilik Belgesi, Kalite Sistemi ve Ürün Kalitesi ile ilgili danışmanlık hizmetlerimize ilişkin IQCERT -UK tarafından verilen "Elite Danışmanlık - Hizmet Yeterlilik Belgemiz", , ISO Belgeleri Akreditasyon Standartlarına ilişkin "ULAK DER (Uluslararası Akreditasyon Derneği Eğitim Sertifikalarımız" mevcuttur.

Elite Danışmanlık, ULAK-DER (Uluslararası Akreditasyon Derneği) üyesidir.